Зміст
(CSO) Chief Science Officer – директор з науки (головний науковий співробітник), відповідальний за Вакансія Chief Executive Officer of an AI startup науку, зазвичай прикладну науку, включаючи дослідження і розробки, а також нові технології. CRO відповідає за репутацію, бренд, паблік рілейшнз, а також узгодженість всіх внутрішніх і зовнішніх комунікацій, щоб створити сприятливу основу для міцних і тривалих відносин з зацікавленими сторонами, від яких залежить організація. CEngO (Chief Engineering Officer) – головний інженер, як і технічний директор (CTO), відповідальний за питання в сфері розробки і досліджень технології / продукту і / або виробництва в технологічній компанії, контролює розробку комерціалізованих технологій. CTO — Chief Technology Officer — посада технічного директора, який відповідає за всі технічні аспекти діяльності компанії. CSO займається розробкою різних послуг в компанії і, як правило, відповідає за розробку процесів і інструментів як всередині компанії, так і за її межами, щоб забезпечити максимальну цінність для всіх зацікавлених сторін. CSO (Chief Science Officer) – директор з науки (головний науковий співробітник), відповідальний за науку, зазвичай прикладну науку, включаючи дослідження і розробки, а також нові технології.
Atlantis The Palm 5* (ОАЕ Дубай): опис та відгуки туристів
CEO часто тісно співпрацює з іншими членами правління, такими як CFO (головний фінансовий директор) або COO (головний операційний директор). (CLO) Chief Legal Officer – директор з юридичних питань (головний або генеральний юрисконсульт). Відповідає за вертикаль юридичних питань у всіх підрозділах (департаментах) компанії і їх взаємозв’язок, а також корпоративне управління та бізнес-політику. CAE (Chief Audit Executive) – керівник служби аудиту, відповідальний за внутрішній аудит в компанії. Аналоги посади – директор з аудиту, директор служби внутрішнього аудиту, генеральний аудитор або головний контролер – незалежний виконавчий директор високого рівня із загальною відповідальністю за внутрішній аудит. CLO (Chief Legal Officer) – директор з юридичних питань (головний або генеральний юрисконсульт).
КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ
Його основна роль полягає в тому, щоб координувати внутрішні команди та процеси. СЕО несе повну відповідальність за все, що відбувається в компанії. Він зобов’язаний контролювати роботу всіх її відділів, грамотно делегувати завдання, розподіляти обов’язки між співробітниками, управляти трудовими і матеріальними ресурсами. CXO (Chief Experience Officer) – керівник, відповідальний за користувальницький досвід і нагляд за дизайном користувацького інтерфейсу. Користувальницький досвід відноситься до емоцій і відносин людини до використання певного продукту, системи або послуги.
Енергія Гіббса та її використання для опису можливості протікання процесів
CVO (Chief Visionary Officer) – керівник, який відповідає за визначення корпоративного бачення, бізнес-стратегії і робочих планів. CSO (Chief Security Officer) – директор з безпеки, який відповідає за організацію процесу забезпечення безпеки на підприємстві, включаючи фізичну безпеку, кібербезпеку та інші види безпеки. CAO (Chief Analytics Officer) – головний аналітик – це посада керівника, відповідального за аналіз даних усередині організації.
Перелік найпоширеніших C-level посад
Тому в цьому блозі ми розглянемо англійські абревіатури керівних посад, дізнаємось переклад понять CEO, COO, CTO, а також розберемо, які функції виконують C-level управлінці. Відповідальний за проектування систем для забезпечення високої пропускної здатності і масштабованості, особливо в технологічних компаніях (архітектор програмного забезпечення). У цієї людини, як правило, найбільше болить голова, адже він повинен займатися забезпеченням компанії IT інфраструктурою, яка постійно ламається😄. На основі цього аналізу CIO знаходить слабкі місця IT-розробок та думає над тим, як їх виправити.
Якщо компанія щось виробляє, їй потрібний той, хто контролюватиме цей процес. СТО спостерігає, щоб вся технічна частина роботи виконувалася коректно і точно. CAO деяких коледжів у Великобританії та Ірландії називаються ректорами. CAIO (Chief Artificial Intelligence Officer) – керівник напрямку досліджень в сфері штучного інтелекту.
CPO відповідає за закупівлі, пошук товарів та послуг для підприємства, веде переговори про ціни і укладанні контрактів. CCO (Chief Communications Officer) – директор зі зв’язків з громадськістю (паблік рілейшнз менеджер). Відповідає за спілкування зі співробітниками, акціонерами, ЗМІ, блогерами, впливовими особами, пресою, цільовою аудиторією і громадськістю. В першу чергу, СЕО – необов’язково безпосередній власник бізнесу. Він може бути як власником, так і найманим керуючим, але від цього ступінь його відповідальності не зменшується (принаймні юридично).
- CTO (Chief Technology Officer) – технічний директор або директор із технологій.
- Місія CNO полягає в передачі (просуванні) ноу-хау, стимулюванні інновацій, сприяння зростанню прибутку.
- CNO пов’язує персонал і бізнес-підрозділ всередині компанії з іншими компаніями і зі споживачами.
- Ці потоки пов’язують компанію з усіма особами, з ким чи здійснюватимуться грошові розрахунки.
- Настав час провести для вас екскурсію і познайомити з усіма топ-менеджерами з організації вашої мрії.
CEngO (Chief Engineering Officer) – головний інженер, як і технічний директор (CTO), відповідальний за питання в сфері розробки і досліджень технології / продукту і / або виробництва в технологічній компанії, контролює розробку комерціалізованих технологій. CEO несе відповідальність за прийняття важливих рішень для компанії. Ці рішення варіюються від інвестицій і бюджетів до кадрової політики та операційних стратегій. Ця людина надихає та мотивує співробітників, контролює результативність команд та визначає потенційні ризики для компанії.
Тому, CEO адмініструє різні напрямки діяльності організації включаючи фінанси, кадрові ресурси, правові аспекти, маркетинг, операційну діяльність, продажі та технології. Генеральний директор здійснює контроль над цими сферами діяльності при розгляді потреб різних зацікавлених сторін, включаючи акціонерів, співробітників, клієнтів та інвесторів. Іноді дана посада позначається як CRMO (Chief Risk Management Officer) – директор з ризик-менеджменту. CRO здійснює весь комплекс робіт по управлінню різними видами ризиків, властивих діяльності компанії, зокрема здійснює ідентифікацію ризиків, їх вимір, аналіз і контроль, здійснює пошук шляхів мінімізації впливу різних видів ризиків на діяльність компанії. (CIO) Chief Information Officer – ІТ-директор, який відповідає за інформаційні технології (ІТ), особливо в ІТ-компаніях або компаніях, діяльність яких в значній мірі базується на ІТ-інфраструктурі. CHRO (Chief Human Resources officer) – директор по персоналу (HR-директор), який курирує всі аспекти політики, практики і операцій в галузі управління трудовими ресурсами в організації.
Отже, C-level фахівці мають стратегічний вплив на компанію і беруть на себе відповідальність за прийняття стратегічних рішень. А Head — це менеджери певної функціональної сфери або департаменту, які можуть мати різні рівні влади та відповідальності залежно від структури компанії. CMO – Chief Marketing Officer (головний директор з маркетингу). Його завдання полягає у проведенні маркетингових досліджень, розробки стратегії просування товарів або послуг компанії, а також підвищення рівня продажів.
СЕО відповідає за впровадження нових технологій в робочі процеси, керує всіма діями співробітників. Мати посаду «головний директор» престижно і відповідально, ця робота має на увазі високу зайнятість, на сім’ю у керівників залишається дуже мало вільного часу. CPO (Chief Privacy Officer) – директор з конфіденційності, відповідальний за конфіденційність всіх даних в організації, включаючи забезпечення дотримання політики конфіденційності. CFO (Chief Financial Officer) – фінансовий директор, який несе основну відповідальність за управління фінансами компанії, включаючи фінансове планування, управління фінансовими ризиками, ведення обліку та фінансову звітність.
CEO (Chief Executive Officer) — мабуть найбільш впізнавана топ-позиція в компанії. Звичайною мовою це звучить як «головний виконавчий директор» або «генеральний директор». Це найвища посада в компанії, в завдання якої входить стратегічне управління компанією і всіма топ менеджерами. VP (віцепрезидент) може бути відповідальним за кілька функціональних сфер, бере участь у стратегічному плануванні компанії та приймає важливі рішення разом із C-level спеціалістом. Його роль полягає не лише в координуванні роботи команди, а й у розв’язанні стратегічних питань, пов’язаних з організацією та розвитком компанії.Director (директор) відповідає та керує окремими частинами бізнесу, наприклад розробкою продуктів або маркетингом.
Наприклад, CEO невеликої компанії зазвичай бере безпосередню участь у повсякденній діяльності та прийнятті рішень на нижчому рівні, ніж CEO великої компанії. (CIO) Chief Investment Officer – інвестиційний директор, відповідальний за інвестиції і / або за управління активами (ALM) типових великих фінансово-кредитних установ, таких як банки, страхові компанії, пенсійні та інвестиційні фонди. CDO (Chief Diversity Officer) – директор по різноманітності (культурних відмінностей).
Ця позиція, поряд з діяльністю ІТ-директора (CIO), з’явилася в зв’язку з розвитком інформаційних технологій і обробкою даних. CAO (Chief Administrative Officer) – адміністративний директор, відповідальний за управління бізнесом, включаючи щоденні операції. Позиція адміністративного директора існує не тільки в приватних компаніях, а й у низці державних, де він де-факто є вищим керівником організації.
Не варто зазубрювати всі ці скорочення, достатньо в них орієнтуватися. Сучасна корпоративна грамотність обов’язково стане в пригоді в офісному житті. Просто згадайте, що означає I, A, Е або інші літери у середині скорочення. Запам’ятовуйте не самі слова, а пов’язані з ними асоціації чи змістовний зміст. CNO (Chief Nursing Officer) – менеджер, який виконує керівні функції управління і прийняття рішень в організаціях, що працюють з медсестрами, тобто управління медсестринською практикою.
Робота в кращіх IT командах https://wizardsdev.com/